Msze Święte

W niedziele: 7.30; 8.30; 10.00; 11.15; 12.30; 15.30; (wrzesień-czerwiec) 18.30; i 20.00

W dni powszednie:  8.00; 18.30

Informacje

Nowy numer Drogi Miłości

Ukazał się nowy numer Drogi Miłości. W numerze przeczytać można: wspomnienie o panu Jerzy Liśniewiczu, który zaprojektował nasz kościół dalszą część wywiadu z Małgorzatą Milanowską, która była na misji w Afryce Znaleźć można również wiele zdjęć z wydarzeń parafialnych.

Katecheza przedmałżeńska

Katecheza przedmałżeńska rozpocznie się 11 marca a zakończy 27 marca. Spotkania odbywać się będą w poniedziałki i środy o godz. 19.30.

Nowy numer Drogi Miłości

Ukazał się nowy numer Drogi Miłości. Gazeta jest w nowej szacie graficznej oraz formacie. Jest w nim zawartych wiele zdjęć z wydarzeń parafialnych. Można również przeczytać wywiad z pijarem Ojcem Piotrem Jalako oraz dalszą część wywiadu z Małgorzatą Milanowską, która opowiada o swoim pobycie na misji w Senegalu.

Nowy numer Drogi Miłości

Ukazał się nowy numer Drogi Miłości. Można w nim przeczytać: – wywiad z panem Mieczysławem Królem, rzeźbiarzem i dowiedzieć się ile waży figura Jezusa Chrystusa na frontonie kościoła, – wywiad z klerykiem Damianem Koprem, który we wrześniu odbywał w naszej parafii praktyki, – fotorelacje z wydarzeń parafialnych