Kapłani

  Księża, którzy obecnie pełnią posługę duszpasterską:

ks. kanonik Henryk Ogrodnik – proboszcz
Data święceń kapłańskich :
24.05.1984 Poznań
motto :
„Spraw, Panie, bym innym drogę wskazując sam nie został odrzucony”
(1 Kor 9,27)
adres e-mail: h.ogrodnik@archpoznan.pl
ks. wikariusz Krzysztof Giezek
Data święceń kapłańskich :
26.05.2011
motto :
„On ma wzrastać, a ja mam się umniejszać”
(J 3,30)
adres e-mail: krzy-g@o2.pl
ks. Arkadiusz Szady
Data święceń kapłańskich :
….05.2011 Poznań
motto :
„…”
(Ps 8)
adres e-mail:

Księża, którzy pełnili posługę duszpasterską:

Proboszczowie:
śp. ks. kanonik Marian Nowak ur. 09-07-1940 – zm. 21-03-2006

Wikariusze w naszej parafi:
ks. Grzegorz Balcerek 01.07.1983 – 30.06.1986
ks. Witold Parecki 15.11.1983 – 30.06.1987
ks. Tomasz Morasz 01.07.1986 – 30.06.1994
ks. Janusz Nawrot 01.07.1987 – 30.06.1988
+ ks. Ireneusz Greczka 01.07.1988 – 01.12.1990
ks. Tomasz Dolata 22.12.1990 – 20.08. 1993
+ ks. Paweł Godziszewski 01.09.1993 – 30.06.1999
ks. Daniel Litkowski 01.07.1994 – 30.06.1996
ks. Mirosław Węglarz 01.09.1996 – 30.09.1996
ks. Cezary Kuciński 01.10.1996 – 30.06.1997
ks. Robert Różański 01.07.1997 – 30.07.1999
ks. Piotr Rogólski01.07.1999 – 25.08.2000
ks. Sławomir Andree 25.08.1999 – 25.08.2000
ks. Piotr Przydrożny 25.08.2000 – 25.08.2005
ks. Rafał Ostrowski 25.08.2000 – 25.08.2001
ks. Marek Niemir 25.08.2001 – 25.08.2002
ks. Ryszard Jankowski 25.08.2002 – 25.08.2004
ks. Krzysztof Skowroński 25.08.2004 – 25.08.2006
ks. Andrzej Wojciechowski 25.08.2005 – 25.08.2009
ks. Maciej Szczepaniak 25.08.2006 – 25.08.2007
ks. Tomasz Koliński 25.08.2008 – 25.08.2012
ks. Artur Włodarczak 25.08.2009 – 25.08.2010
ks. Karol Wachowiak 25.08.2010 – 08.12.2010
ks. Tomasz Bochyński 25.08.2012 – 25.08.2013
ks. Mateusz Napierała 25.08.2011 – 24.08.2016
ks. Krzysztof Giezek 25.08.2013 –
ks. Arkadiusz Szady 25.08.2016 –

Praktyka diakońska:
Piotr Kubiak 1987 – 1988
Sławomir Grośty 1988 – 1989
Waldemar Hanas 1989 – 1990
Mariusz Matecki 1990 – 1991
Andrzej Magdziarz 1992 – 1992
Błażej Dojas 1992 – 1993
Dariusz Madejczyk 1993 – 1994
Wojciech Mueller 2001 – 2002
Tomasz Morzycki 2002 – 2003
Tomasz Brussy 2009 – 2010
Łukasz Pawłowski 2010 – 2011
Maciej Snela 2010 – 2011
Jurand Żelisławski 2013 – 2014
Bartłomiej Dolata 2014 – 2015
Jacek Roszak 2015 – 2016