Ogłoszenia z dnia 20 października 2019

20 października 2019 r. – 28. niedziela zwykła

 1. Dzisiaj przypada Światowa Niedziela Misyjna  oraz rozpoczyna się Tydzień Modlitw w intencji Dzieł Misyjnych. Taca zbierana podczas Mszy św. przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.
 2. W piątek spotkanie Rady Duszpasterskiej o godz. 19.30.
 3. W środę  zapraszamy na Krąg Biblijny po wieczornej Mszy św. Spotkanie w dawnej bibliotece.
 4. Nabożeństwa różańcowe każdego dnia o godz. 18.00, z wyjątkiem niedzieli. Różaniec dla  dzieci w poniedziałek i piątek o godz. 17.30.
 5. Spotkanie rodzin Apostolatu Pielgrzymującej Matki Bożej odbędzie się w poniedziałek 21.10. br.  po wieczornej Mszy św.
 6. Jednorazowe wymienianki można składać w zakrystii, w biurze oraz do skarbony przy obrazie Miłosierdzia Bożego.
  Wymienianki całoroczne przyjmowane będą w biurze parafialnym od listopada.
 7. Wszystkich parafian zapraszamy na drugi parafialny bal charytatywny w sobotę 23 listopada w szkole oo. pijarów. Akcją wspieramy kosztowne leczenie i rehabilitację naszego parafianina,  9 – letniego Konrada cierpiącego na postępujący zanik mięśni. Można także składać fanty przeznaczone na sprzedaż w czasie balu. Informacje u ks. Rafała.
 8. Ministrantów i scholke zapraszamy na wyjście do kina w najbliższą sobotę. Zbiórka o godz. 10.15 przed kościołem.
 9. Już dzisiaj zapraszamy w Dzień  Zaduszny 2 listopada br. na Mszę św. o godz. 20.00. Będziemy modlić się za naszych drogich zmarłych, szczególnie tych, którzy w ostatnim roku odeszli do wieczności.  Będą przygotowane świece;  pragniemy je  zapalić każdemu zmarłemu, dlatego prosimy przedstawicieli rodzin  zmarłych, których imiona będziemy wyczytywać, o zapalenie świecy.
  Po Mszy św. całonocne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem w intencji naszych drogich zmarłych. Będzie to piękny dar modlitwy, która pozwoli wielu duszom wejść do nieba.
 10. Spotkanie grupy św. Franciszka – chłopców z klasy 8 przygotowujących się do sakramentu bierzmowania, odbędzie się w czwartek 24 października o godzinie 18.00 w salkach parafialnych.
 11. Do wieczności odeszła śp. Wanda Wojciechowska z bloku nr 26 ( 86 lat) Msza św. pogrzebowa w czwartek o 11.00, pogrzeb w Naramowicach o 12.00.
  Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
Share this Post