Ogłoszenia z dnia 23 września 2018

25. niedziela zwykła – 23.09.2018 r.

 1. Spotkanie z rodzicami dzieci, które  mają przystąpić pierwszy raz do Komunii św. w 2019 r., odbędzie się w piątek 28.09.br. o godz. 19.30, po wieczornej Mszy św., w sali parafialnej Jana Pawła II.
 2. W  środę imieniny obchodzi kleryk Damian Koper, w sobotę ks. Rafał Walid. Pamiętajmy o solenizantach w naszych modlitwach.
 3. Zostały utworzone parkingi przy kościele – za zakrystią oraz od strony wschodniej kościoła. Są do dyspozycji wszystkich korzystających z nabożeństw oraz dowożących dzieci do przedszkola. Poszerzono wjazd z dolnego parkingu, wszystko  po to, by uczynić bezpieczniejszym plac przy kościele. Kolejnym etapem będzie utworzenie bezpiecznego wyjścia z kościoła. Zostaną postawione ozdobne donice, oddzielające ciąg pieszych od poruszających się samochodów.
  Bardzo prosimy o parkowanie na wyznaczonych parkingach. Zwiększy to bezpieczeństwo i pieszych, i kierujących pojazdami. Od kilku lat domagali się tego parafianie, obawiając się o zdrowie i bezpieczeństwo szczególnie dzieci i  starszych osób.
 4. Zapraszamy na Krąg Biblijny w środę 26.09.br po wieczornej Mszy św.
 5. Przypominamy, że katechezy chrzcielne odbywają się w każdy pierwszy i trzeci wtorek miesiąca o godz. 19.00, w kościele. Zapraszamy kandydatów na rodziców chrzestnych, jak i samych rodziców planujących chrzest swojego dziecka.
 6. Dzieci ze scholki „Radosne serca” zapraszamy na spotkania w każdą sobotę o godz. 10.00.
 7. Dzieci zapraszamy na spotkania grupy „Iskierki Miłosierdzia” w każdą sobotę o godz. 11.00.
 8. Wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, zapraszamy w soboty na godz. 11.30.
 9. Do wieczności odeszli:
  śp. Alojzy Skrzypczyński z bloku nr 36 (71 lat). Pogrzeb odbył się w miniony czwartek
  śp. Elżbieta Plenzler z bloku nr 10 (71 lat). Pogrzeb odbył się w miniony piątek
  śp. Józef Lewandowski z bloku nr 10 ( 77 lat). Msza św. pogrzebowa w środę o godz. 12.00, pogrzeb w  Naramowicach  o godz. 13.00
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…
Share this Post