Ogłoszenia z dnia 25 grudnia 2019

25 grudnia 2019 r. – Boże Narodzenie 2019 r.

Radujmy się i weselmy, bo „Słowo- Bóg- stało się Ciałem i zamieszkało między nami”. Niech smutek i zatroskanie od nas odstąpią, a nasze serca niech będą pełne nadziei. Dzielmy się radością i miłością ze wszystkimi, bo każdy potrzebuje naszej miłości.  Z najlepszymi życzeniami z okazji świąt Bożego Narodzenia – duszpasterze.

 1. Dzisiaj  przypada uroczystość św. Szczepana, pierwszego  męczennika. Zbierana taca przeznaczona jest na KUL i WT UAM w Poznaniu.
 2. Serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu kościoła do świąt Bożego Narodzenia:
  za sprzątanie świątyni
  strojenie świąteczne kościoła
  za prace związane z budowaniem żłóbków
  za strojenie choinek i ich oświetlenie
  za pomoc w przygotowaniu paczek dla potrzebujących
  za składane dary serca na pomoc dla biednych
  za składane ofiary
  za złożone życzenia
  oraz wspólną modlitwę
  Wszystkim niech dobry Bóg wynagradza i błogosławi.
 3. Msza św. w intencji zmarłych podawanych w wymieniankach zostanie odprawiona w piątek 27 grudnia; przed Mszą św. o godz. 17.45 różaniec za zmarłych.
 4. Kolęda w naszej parafii rozpocznie się w sobotę 28 grudnia br. na os. Sobieskiego w bloku nr 1 mieszkania od. 1 – 60. Plan wywieszony jest w gablocie i umieszczony na stronie internetowej. Kolęda rozpoczynać się będzie o godz. 16.00.
 5. Biuro parafialne w okresie kolędowym czynne będzie w środę i piątek po wieczornej Mszy św. oraz w sobotę  od 9.00 – 10.00.
 6. W okresie zimowym do marca, Apel Jasnogórski będzie zawsze tylko w pierwszą sobotę miesiąca.
 7. Niedziela Świętej Rodziny jest dniem modlitw o świętość Małżeństw i Rodzin oraz dniem odnowienia przyrzeczeń małżeńskich. Tego dnia chcemy przypomnieć sobie o pięknie miłości, którą zostaliśmy obdarowani przez Boga. Msze św. będą związane z możliwością odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.
Share this Post