Ogłoszenia z dnia 29 września 2019

29 września 2019 r. – 26. niedziela zwykła

Dzisiaj imieniny obchodzi ks. Rafał Walid. Życzymy Mu obfitych łask Bożych, darów Ducha Świętego  oraz opieki Matki Bożej w posłudze kapłańskiej w naszej parafii.

 1. Od wtorku przez cały październik nabożeństwa różańcowe; każdego dnia pół godziny przed wieczorną Mszą św. tj. o godz. 18.00, z wyjątkiem niedzieli.
 2. Różaniec dla dzieci w  piątek  o godz. 17.30.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 16.00 oraz każdego dnia przed Mszą św. Chorych odwiedzimy w piątek i w sobotę.
 4. Zespół młodzieżowy „Lux” zaprasza młodzież do śpiewania. Próby w poniedziałki o 19.45 w salce parafialnej.
 5. Spotkanie i zapisy dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII we wtorek o 19.15 w sali Jana Pawła II.
 6. Kandydaci do bierzmowania z klas VII spotkanie mają w czwartek o godz. 17.00 w sali Jana Pawła II.
 7. Osoby dorosłe, które jeszcze nie przyjęły Sakramentu Bierzmowania a pragną to uczynić, prosimy o zgłoszenie się w ciągu tygodnia w zakrystii lub w biurze parafialnym.
 8. Zapraszamy wszystkie mamy na spotkania grupy św. Moniki: rozmowy o wierze, sakramentach i nauczaniu Kościoła. Pierwsze spotkanie w czwartek o 19.30 w sali Jana Pawła II.
 9. Obchodzimy 40 lecie osiedla Jana III Sobieskiego. W związku z tym jubileuszem w imieniu organizatorów zapraszamy na festyn w sobotę 5 października, br. na osiedlowe boisko na os.  Jana III Sobieskiego. Wiele atrakcji i koncertów. W niedzielę 6 października o godz. 12.30 Msza św. w intencji mieszkańców osiedla. Intencja zamówiona od Rady Osiedla.
 10. Za tydzień wyjątkowo nie będzie spotkania Wspólnoty Żywego Różańca.
 11. Przypominamy, że katechezy chrzcielne odbywają się w każdy pierwszy i trzeci wtorek miesiąca o godz. 19.00, w kościele. Zapraszamy kandydatów na rodziców chrzestnych, jak i samych rodziców planujących chrzest swojego dziecka.
 12. Dzisiaj kończy praktykę katechetyczną w naszej parafii kleryk Wojciech. Za wszelkie dobro i świadectwo wiary bardzo mu dziękujemy Niech dobry Bóg   umacnia go na drodze powołania kapłańskiego.
 13. Do wieczności odeszła:
  śp. + Elżbieta Walendowska z bloku nr 21 (61 lat). Pogrzeb odbył się w minionym tygodniu.
  Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…
Share this Post