Ogłoszenia z dnia 6 października 2019

6 października 2019 r. – 26. niedziela zwykła

 1. Przez cały październik  nabożeństwa różańcowe  każdego dnia pół godziny przed wieczorną Mszą św. tj. o godz. 18.00, z wyjątkiem niedzieli.
  Prosimy o prowadzenie nabożeństw różańcowych:
  poniedziałki – Wspólnota Żywego Różańca
  wtorki uczestnicy nabożeństwa
  środy – kapłan
  czwartki – Wspólnota Żywego Różańca /panowie/
  piątki – uczestnicy nabożeństwa
  soboty – Wspólnota Żywego Różańca
 2. Różaniec dla dzieci w poniedziałki i piątki  o godz. 17. 30,  połączony z udzieleniem Komunii św.
 3. Za tydzień „Dzień Papieski”. Przed kościołami i na ulicach będą zbierane ofiary na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. W naszej parafii będą też do nabycia „kremówki papieskie”.
  Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na Caritas diecezjalną oraz na cele duszpasterskie dzieci i młodzieży.
 4. Spotkanie z rodzicami dzieci, które  mają przystąpić pierwszy raz do Komunii św. w 2020 r., odbędzie się w środę 09.10.br. o godz. 19.30, po wieczornej Mszy św., w sali parafialnej Jana Pawła II.
 5. W sobotę przypada rocznica poświęcenia Bazyliki Archidiecezjalnej.
 6. Z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora, Msza św. dla seniorów Klubu „Hetman”  odprawiona zostanie  w środę 9 października br. o godz. 15.30.
 7. Zapraszamy dzieci do śpiewania w scholce „Radosne serca” – spotkania w soboty o godz. 10:00 w salce parafialnej.
 8. Zbiórki dla ministrantów i tych, którzy pragnęliby służyć przy ołtarzu – w soboty o godz. 10:00.
 9. Zapraszamy młodzież do śpiewania w zespole młodzieżowym „Lux„. Próby zespołu w poniedziałki o godz. 19:45 w salce parafialnej.
 10. Przypominamy, że katechezy chrzcielne odbywają się w każdy pierwszy i trzeci wtorek miesiąca o godz. 19.00, w kościele. Zapraszamy kandydatów na rodziców chrzestnych, jak i samych rodziców planujących chrzest swojego dziecka.
 11. Poniedziałek 7.10. br. jest w naszej parafii całodobowym dniem modlitwy Różańca  Nieustającego  w intencji Ojczyzny. Msza św. w intencji Ojczyzny,  o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi,  Ewangelii i Kościołowi Świętemu, w poniedziałek 7 pażdziernika br. o godz. 18.30.
 12. Do wieczności odeszła śp. Teresa Białous z bloku nr 22, ( 79 lat). Pogrzeb na Junikowie w poniedziałek o godz. 11.10
  Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…
Share this Post